לקוחותינו

בואו נדבר השאירו פרטים

"שכרנו את שרותיו של אסף כהן לטובת בחינת תהליכי ניהול התורים והזמינות אצלינו בסניפים. תוך זמן קצר , אסף גיבש המלצות קונקרטיות אותם אנחנו פועלים ליישם. אני מאמין שנשוב להשתמש בשרותיו של אסף."
איתן אוחיון
מנהל חטיבת דואר וקמעונאות
"נעזרתי בשרותיו של אסף כהן מ- Wiservice לבניית תוכנית KPI'S לקבוצה של מנהלים בכירים בארגון. במקצועיות ותוך ימים ספורים, אסף למד את הפעילות וגיבש המלצות אפקטיביות שאנו מיישמים בימים אלה. אין לי ספק שנמשיך להרחיב את הפעילות ביחד עם אסף גם בעתיד הקרוב."
סער רם
מנכ"ל
"בחודשים האחרונים אסף מלווה אותנו בהצלחה במספר פרויקטים בעולמות התקינה ואפקטיביות המענה. מדובר על פרויקטים מורכבים מאוד לאור המבנה הגלובלי שלנו, מגוון ערוצי השרות ועולם התוכן המאתגר. התוצרים שקיבלנו מאסף תרמו לנו מאוד לשפר ולייעל את יכולות תכנון התקינה שלנו ובמקביל לצמצם פערים באפקטיביות המענה. לאורך כל הדרך, אסף פעל במהירות ובמקצועיות תוך חתירה להצגת המלצות קונקרטיות ליישום מיידי. אין לי ספק שנמשיך לעבוד עם אסף גם בעתיד ."
לירון דולב
CX Director
"בהמשך לממצאי פעילות האבחון המעמיק שביצע אסף אצלנו במרכז השליטה, המשכנו בעזרתו המקצועית של אסף ליישם חלק מההמלצות שעלו. בתהליך מסודר ומתוכנן ובהובלת המנהלים בחטיבה, התחלנו להטמיע וליישם את ההמלצות שבעיקרן שינוי מבנה ארגוני במרכז השליטה. הטמעת ההמלצות תשפר את אפקטיביות מרכז השליטה תוך המשך התמקדות בחוויית הלקוח. הליווי המקצועי של אסף, משלב גיבוש ההמלצות ועד הטמעתן בשטח, מייצר לנו סגירת מעגל בתהליך השינוי והצלחה מובטחת ."
נדב הרטל
מנכ"ל
"לאור פרויקטים מוצלחים שביצע אסף אצלינו בעמותה, שכרנו את שרותיו לבנייה והטמעה של מערך מדידה ובקרה לפעילות הסניפים הענפה שלנו. במקצועיות ובלוחות זמנים מהיר, אסף הציג תוצרים באיכות גבוהה מאוד שכבר התחלנו ליישם בארגון. העבודה מול אסף הייתה נעימה מאוד. אסף היה זמין עבורי בכל שעה ויום על מנת לחתור ליישום מהיר. אין לי ספק שדרכינו יצטלבו גם בעתיד."
מיכאל כוגן
מנהל מחשוב
"אסף מלווה אותנו במספר פרויקטים. לאחרונה הוביל בהצלחה פרויקט ניתוח עיסוקים מעמיק במטרה לייצר התמחויות לשיפור תהליכי שרות ומכירה. הפרויקט בוצע עם הרבה מאוד גורמים בארגון במקביל. אסף לאורך כל הדרך התנהל ביסודיות ומקצועיות להצגת תוצרים פרקטיים ליישום. אין לי ספק ששיתוף הפעולה שלנו ימשיך גם בעתיד."
גלית רוט
מנהלת אגף מש"א ומנהל
"לאור פעילות מוצלחת בעבר עם אסף בארגון, שכרנו את שרותיו בשנית לטובת ייעול תהליך בקרה אצלינו בחטיבה. באמצעות מספר פתרונות אוטומציה, אסף חסך לנו שעות רבות ויקרות של עבודה ידנית סיזיפית, הקל משמעותית על תהליך העבודה ואת רמת הסיכויים לטעויות. העבודה בוצעה ברמה מקצועית גבוהה ומאמינה שנהנה מפירותיה לאורך זמן רב. נשמח בעתיד להיעזר בשירותיו בבקרות אחרות בחברה"
קרן הורנבלס
חשבת תפעול
"עם כניסתי לתפקיד חיפשתי תהליך זריז, יעיל ומקצועי לגיבוש המלצות למערך השליטה שלנו בארגון. לאור הכרות קודמת עם אסף, שכרתי את שרותיו ואכן בתוך פרק זמן קצר מאוד, אסף גיבש המלצות קונקרטיות ליישום שאותם התחלנו ליישם כבר בימים אלו. לאורך כל הדרך, אסף הציג מקצועיות רבה בעולמות השרות, תפעול, תמיכה וניהול במטרה לשפר את ביצועי המערך. אין לי ספק שנמשיך לעבוד יחדיו גם בעתיד"
נדב הרטל
מנכ"ל
"חיפשנו פתרון איכותי, יעיל ופשוט שיחסוך לנו שעות רבות של עבודה ידנית וסיזיפית לביצוע בקרות תקינה אצלינו בארגון. מהכרות קודמת עם אסף, פנינו ל- Wiservice שמהר מאוד למדו את הצרכים, אפינו את הדרישות וניגשו לעבודה. תוך פרק זמן קצר, הצוות ב- Wiservice פיתח עבורנו מערכת מבוססת Excel הכוללת טפסים, דוחות ושלל ניתוחים שעזרו לנו לדייק את הבקרה ולקצר את התהליך לשעות בודדות בלבד! מעבר לעבודת הפיתוח המצוינת, זכינו לליווי צמוד של הצוות ב- Wiservice הן ביישום שינויים בזמן אפס והן בהדרכה והטמעה מלאה. אין לי ספק שנמשיך לעבוד עם Wiservice גם בעתיד"
נגה זמני קינן
סמנכ"ל א.נשים
"שכרנו את שרותיו של אסף לבנייה והטמעה של תוכניות תמריצי מכירות אצלינו בארגון. הניסיון והמקצועיות של אסף בתחום עזרה לנו להתאים את התוכניות לאסטרטגיית החברה, לעודד רווחיות ולחזק את הקשר בין יעדי הארגון לעובדים. לאורך כל התהליך, אסף פעל בלוחות זמנים קצרים מאוד, הציג תוצרים איכותיים והוביל תהליך הטמעה מול המנהלים. אין לי ספק שנעזר בשרותיו של אסף גם בהמשך"
אילנית שלג
מנהלת כספים
"שכרנו את שרותיו של אסף לביצוע אבחון מקיף ומעמיק במוקד ייעוץ הלימודים שלנו. בפרק זמן קצר, אסף הציג המלצות קונקרטיות שבימים אלה אנחנו ביחד מתחילים להטמיע. אסף מביא איתו ניסיון עשיר ומקצועיות גבוהה בעולם המוקדים שתורמת לנו רבות. אין לי ספק שנמשיך לעבוד עם אסף גם בעתיד"
איה קרני
מנהלת מערך ייעוץ וואלה לימודים
"בחרנו בשרותיו של אסף לגיבוש והטמעה של תוכניות תגמול אצלינו במערך המכירות. אסף ביצע ניתוח מקיף של הגדרות התפקיד וניתוח העיסוקים, מיפוי של היעדים האסטרטגיים שלנו וגיבש המלצות אותן אנחנו מיישמים יחדין בימים אלו. לאורך כל הדרך, אסף פעל במקצועיות, שרותיות ובזמני תגובה מהירים מאוד. אנחנו ממשיכים לשתף פעולה בנושאים נוספים ואין לי ספק שנמשיך גם בעתיד"
תומר שרפי
סמנכ"ל מכירות ושרות
"חיפשתי יועץ שיעזור לי לקצר את זמני התגובה ללקוח, לשפר את היעילות ולחתור לטיפול בנגיעה אחת. קיבלתי המלצה חמה על אסף ואכן תוך פרק זמן מהיר מאוד, אסף ביצע תהליך אבחון ומיפוי מקיף, תיעד, ניתח נתונים וגיבש המלצות פרקטיות שאנחנו מתחילים ליישם יחדיו בימים אלו. יכולתו הגבוהה של אסף לגבש המלצות על מגוון רחב של נושאים, תורמת לנו היום לשפר את היכולות שלנו הן בהיבט התהליכי, במבנה הארגוני, טכנולוגיה וחווית לקוח. אין לי ספק שנמשיך לעבוד עם אסף גם בעתיד"
משה לוי
בעלים ומנכ"ל
"שכרנו את שרותיו של אסף לפרויקט מורכב במערך הבלדרים שלנו בחברה. לאורך כל התהליך, אסף פעל במקצועיות רבה וגיבש המלצות חשובות ליישום. אין לי ספק שנמשיך לעבוד עם אסף גם בעתיד "
עמירם סויסה
חשב
""חיפשתי יועץ שיעזור לי לקצר את זמני התגובה ללקוח, לשפר את היעילות ולחתור לטיפול בנגיעה אחת. קיבלתי המלצה חמה על אסף ואכן תוך פרק זמן מהיר מאוד, אסף ביצע תהליך אבחון ומיפוי מקיף, תיעד, ניתח נתונים וגיבש המלצות פרקטיות שאנחנו מתחילים ליישם יחדיו בימים אלו. יכולתו הגבוהה של אסף לגבש המלצות על מגוון רחב של נושאים, תורמת לנו היום לשפר את היכולות שלנו הן בהיבט התהליכי, במבנה הארגוני, טכנולוגיה וחווית לקוח. אין לי ספק שנמשיך לעבוד עם אסף גם בעתיד" "
מאיר אלפסי
מנהל מחלקת תעסוקה וקשרי קהילה
"שכרתי את שרותיו של אסף כהן לבחון שיפור ביצועים במחלקת תיקי הלקוחות. לאחר אבחון ומיפוי קצר, אסף זיהה את הנקודות בהן יש לטפל, הגדיר תוכנית פעולה, ובעבודה משותפת שיפרנו תהליכי עבודה, הגדרנו יעדים, התוונו שגרות ניהול, שיפרנו את מערך המדידה והבקרה ובסופו של דבר, הגדלנו את הפעילות בצוות והבאנו לשיפור ביצועים. אסף מלווה אותנו מזה מספר שנים במגוון תחומים ואין לי ספק שנמשיך לעבוד גם בעתיד".
אבי פרץ
מייסד ומנכ"ל
"בשנתיים האחרונות חווינו עלייה משמעותית בפעילות העסקית שלנו בחברה שבאה לידי ביטוי בגידול כמות הפרויקטים שאנחנו יוזמים ומנהלים במקביל. חיפשנו ייעוץ מקצועי לעזור לנו לגבש החלטות ארגוניות בדגש על מידת ההתאמה של המבנה הארגוני שלנו ולתהליכי העבודה המרכזיים. בחרנו בשרותיו של אסף מחברת wiservice לאור הניסיון המקצועי שלו בהובלת שינויים ארגונים והטמעת שיפור תהליכים גם מחברות יזמות נדל"ן נוספות במשק הישראלי. היכולת של אסף לבצע אבחון ומיפוי מהיר לכדי המלצות לביצוע עזרו לנו להתחיל ליישם את ההמלצות באופן מיידי. אין לי ספק שנמשיך להיעזר בשרותיו של אסף גם בעתיד."
אסף מוגרבי
מנכ"ל משותף
"שכרנו את שרותיו של אסף לביצוע תהליך אבחון במטרה לחזק את מערך השרות שלנו. אסף מביא איתו ידע וניסיון במגוון רחב של נושאים - תהליכי עבודה, מתודולוגיות ניהול, מדידה ובקרה, תמריצים, ניהול מיקור חוץ, מבנה ארגוני ועוד הרבה. ביסודיות ובמקצועיות, תוך פרק זמן קצר, אסף ניטר ומיפה את רוב פעילות המערך וגיבש המלצות קונקרטיות ליישום. בימים אלו אנו מתחילים ליישם את ההמלצות בשיתוף פעולה עם אסף. אין לי ספק שנמשיך להיעזר בשרותיו של אסף גם בעתיד"
צביקה ביידא
סמנכ"ל לקוחות ושרות
"נעזרתי בשרותיו של אסף בליווי פרויקט להטמעת מודל ניהול תורים לחיזוי זמני ההמתנה וניצולת הקופות בסניפי הרשת, במטרה לשפר את יכולת קבלת ההחלטות של המנהלים. בשל מורכבות הפרויקט והחשיבות הגבוהה שלו, בחרתי להיעזר באסף הן לאור הניסיון שלו בתחום תורת התורים ותכנון התקינה והן לאור היכולות האנליטיות שלו בניתוח נתונים והסקת מסקנות. לאורך כל הפרויקט, זכיתי מאסף לשיתוף פעולה מלא, תוצרים באיכות גבוהה וכל זה בלוחות זמנים קצרים מאוד. אין לי ספק שנמשיך לעבוד יחדיו גם בעתיד הקרוב"
יוני המלי
מנהל ארגון ושיטות אגף תפעול ושרשרת אספקה
"אסף מלווה אותנו במחוז מזה מספר חודשים בפרויקט לשיפור חווית המטופל. מעבר לאיסוף וניתוח הנתונים שאסף מבצע בפרויקט, אסף שותף לתהליכי החשיבה בפרויקט ומביא איתו ניסיון עשיר מפרויקטים אחרים שביצע. מהירות התגובה ואיכות העבודה של אסף מסייעות לנו לקדם את הפרויקט, לשיפור חווית המטופלים. בטוחה שנמשיך לעבוד יחד בפרויקטים נוספים ."
סמדר בראון
מנהלת חווית מטופל, מכבי שרותי בריאות מחוז מרכז
"במסגרת משבר הקורונה, הקמנו מערך שרות ייעודי לחברי הקופה שנדבקו בנגיף במטרה לתת מענה מקצועי ואיכותי לכל אורך תקופת המחלה עד אשר הבריאו לחלוטין. נעזרנו בשרותיו המקצועיים של אסף לפיתוח תהליכי המדידה והבקרה אודות הפעילות. בלו"ז צפופים מאוד, אסף למד את הפעילות והעמיד לרשותנו מערך מדידה ודיווח המקיף את כל תהליכי העבודה מקצה לקצה. מהירות התגובה של אסף, איכות התוצרים, הירידה לפרטים והליווי לו אנו זוכים כל יום, משפר לנו באופן משמעותי את יכולת קבלת ההחלטות במחלקה וביצוע התאמות נדרשות בזמן אמת. אין לי ספק שנמשיך לעבוד עם אסף גם בפרויקטים נוספים במחלקה."
לירון לוי
מנהלת מחלקת מוקדים – "מכבי שרותי בריאות"
"לאורך כל תקופת המו"מ עם הוועדים בארקיע לחתימה על מתווה חזרה לפעילות של החברה ממשבר הקורונה, ליווה אותנו אסף בביצוע סימולציות שכר מורכבות ובניית מודלים שונים של עלויות במטרה לחתור להסכם הטוב ביותר לכל הצדדים. אסף ליווה אותנו באין ספור פגישות פנימיות ופגישות מול הוועדים והנהלת ההסתדרות, גיבוש המלצות וחלופות וזמינות מלאה מסביב לשעון, גם בסופ"ש. אין לי ספק שתרומתו של אסף להסכם גדולה מאוד."
עוז ברלוביץ
מנכ"ל "ארקיע אינטנשיונל" - שרותי תעופה בע"מ
"פניתי לאסף בעקבות המלצה חמה שקיבלתי מחבר באוניברסיטה. נעזרתי בשרותיו לביצוע אנליזות מורכבות על מסדי נתונים גדולים לטובת מחקר שאנו מבצעים בימים אלו. שמחתי לפגוש איש מקצוע מעולה, נחמד וסבלני. כאשר התלבטתי, הרגשתי בנוח להתייעץ עמו על השלכות של ביצוע עיבוד הנתונים בצורה זו או אחרת. קיבלתי (במהירות רבה!) תוצרים באיכות גבוהה מאוד בהתאם לצרכי המחקר.
אין לי ספק שנמשיך לעבוד עם אסף גם בעתיד."
ד"ר אודיה כהן
ראש התואר השני ברפואת חירום, בית הספר לבריאות הציבור "אוניברסיטת בן גוריון בנגב"
"נעזרנו בשרותיו של אסף בכדי למפות, לתקף ולמסד את כל תהליכי העבודה שלנו במוקד. התוצרים של אסף היו באיכות גבוהה מאוד ובפרק זמן קצר.
אין לי ספק שנמשיך לעבוד עם אסף גם בעתיד."
איילת ביטון
משנה למנכ"ל חברת "שרן"
"נעזרנו בשרותיו של אסף ליישום מודלי התגמול שלנו בחברה. הזדקקנו לפתרון איכותי בלוחות זמנים קצרים מאוד. אסף ניהל את הפעילות באופן מקצועי, מהיר ויצירתי, למול האתגרים שעלו בדרך. אין לי ספק שנמשיך לעבוד עם אסף גם בעתיד."
הילה בועז
אחראית מש"א ותקשורת פנים ארגונית, Nespresso ישראל
"נעזרתי בשרותיו של אסף לביצוע בחינת כדאיות וניתוח נתונים מעמיק בשילוב עם תכנון תקינה ותהליכי התייעלות לאחד מלקוחותינו. רמת המקצועיות של אסף באה לידי ביטוי לאורך כל הפרויקט, הן בניתוח הנתונים ובעיקר באיכות ההמלצות. בנוסף, מהירות התגובה וההתמודדות עם מידע עצום בזמן כ"כ קצר הייתה נפלאה. נהניתי לעבוד עם אסף ואין לי ספק שנמשיך לשתף פעולה גם בעתיד". אין לי ספק שאסף ימשיך ללוות אותנו גם בהמשך."
חולי רז
מנכ"ל חולי רז יועצים בע"מ
אסף מלווה אותנו בשנים האחרונות במגוון פרויקטים בתחום תכנון המשאבים. עם גידול הפעילות שלנו בערוצי השרות הדיגיטליים, אסף עזר לנו לגבש אסטרטגיית תכנון משאבים לאיזון אופטימלי בין שרות מצוין ליעילות המשאבים. הניסיון והידע של אסף תרמו לנו רבות הן בתהליכי העבודה, הן בתהליכי המדידה והן בכלים פרקטיים לתכנון וחיזוי אופטימלי. לאורך כל הדרך אסף הפגין בקיאות רבה, מקצועיות וניסיון בעולם התוכן ותמיד היה לנו זמין. אין לי ספק שאסף ימשיך ללוות אותנו גם בהמשך.
לירון דולב
סמנכ"לית שרות לקוחות, שטראוס מים
Wiservice מלווה אותנו בשנים האחרונות במגוון רב של פעילויות ביניהן תכנון התקינה, תגמולים, מדידה ובקרה וניהול המשמרת. הליווי מתבצע תמיד במקצועיות גבוהה, ברצון עז להצליח ועל הצד הטוב ביותר שניתן. לאורך כל התקופה קיבלנו מאסף שרות אישי ובזמן תגובה מהיר לשינויים ולדרישות שלנו בארגון. אין לי ספק בתרומה של Wiservice להעלאת רמת השרות ללקוחותינו ואין לי ספק שנמשיך לעבוד יחדיו להצלחה.
טל הראל
מנהלת שרות צרכנים – קוקה קולה
אסף מלווה אותנו כבר למעלה משנה בבנייה והטמעה של מערכי דוחות, ביצוע ניתוחים אנליטיים, ליווי מערך מנהלי המשמרת לשיפור הזמינות, ליווי מנהלות הצוותים להשאת ביצועים ועוד. באמצעות הכלים שבנה והטמיע אסף, הנתונים נגישים יותר, ממוקדים יותר ומאפשרים הסקת מסקנות מהירה ואיכותית. אסף חותר תמיד למצוינות, איכות ללא פשרות וכל זאת באדיבות רבה. היתרון הגדול בעבודה עם אסף נמצא ביכולת חשיבה מחוץ לקופסא ולא דרך עיניי הארגון , כך עולים הפתרונות היעילים ביותר.
יניב וצלר
מנהל מערך מוקדי שרות ומכירה – רשת בתי מלון ישרוטל
מזה 3 שנים ש- Wiservice בהובלתו של אסף מלווים אותנו בהצלחה במגוון פתרונות לשיפור הביצועים במוקד המכירות והשרות של "ארקיע". תכנון יעדים ובקרת ביצועים, מודלי תגמול לבעלי התפקידים השונים, ליווי מנהלים, תכנון כוח-אדם, ליווי אנליטי וניהולי לקבלת החלטות אסטרטגיות ועוד. הליווי המקצועי והמענה האיכותי באים לידי ביטוי ברמת שרות גבוהה יותר, חסכון במשאבים, שיפור תהליכים וכמובן גידול משמעותי במכירות. עם תוצאות אי אפשר להתווכח, לכן ברור לי ששיתוף הפעולה שלנו עם Wiservice ימשיך גם בשנים הבאות
עוז ברלוביץ
מנכ"ל "ארקיע אינטנשיונל" - שרותי תעופה בע"מ
אסף ליווה אותנו במהלך פרויקט ההקמה של מרכז שירות הלקוחות 2700*. אסף עסק בהבניה מחדש והקמת תהליכי בקרה לכל תהליכי העבודה במרכז שירות הלקוחות, אפיון מערך הדיווח והמדידה וליווי אנליסטים בהקמת התחום מול הספקים החדשים ובהתאם להסכמי ההתקשרות המפורטים. אסף הביא עמו ניסיון רב במגוון רחב של עולמות תוכן והיה שותף פעיל בהקמת מרכז שירות הלקוחות הגדול בתחומו בארץ – 2700*. מקצועיותו ואישיותו תרמו רבות להצלחת הפרויקט.
יעל בטש
מנהלת מחלקת מוקדים – שרותי בריאות כללית
פועלים בטלפון" הינו המוקד המרכזי לניהול הקשרים של בנק הפועלים עם לקוחותיו, במגוון של ערוצים ישירים, ומהווה את חוד החנית השרותית והטכנולוגית של הבנק במאמציו להעניק ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר במערכת הבנקאית. ניהול מוקד טלפני דורש התחדשות תמידית, הן בהיבטים שרותיים-ערכיים והן בהיבטים של אימוץ כלים טכנולוגיים מתקדמים, שיעזרו בניהול אפקטיבי של המשאבים. במסגרת החתירה למציאת כלים אלו, יצרנו קשר עם חברת הייעוץ בה עבד אסף לבניית מערכת סימולציה לחיזוי רמות שירות (SLA), שתשמש ככלי לתכנון אסטרטגי של משאבים. בתום הפרויקט, אותו ניהל אסף, קיבלנו כלי מתוחכם אך פשוט להפעלה, ובעל רמת דיוק גבוהה, שאפשר לנו הן שימוש ככלי עזר לתכנון אסטרטגי, כפי שהוגדר ביעד הפרויקט והן שימוש באופן שוטף בהיבטי תכנון השיבוץ וניהול המשמרת בזמן אמת, דבר שהיווה ערך מוסף אמיתי. אסף הפגין רמת ידע גבוהה, מחויבות וחתירה להשגת תוצרים ברמה הגבוהה ביותר ולשביעות רצוננו המלאה.
מוניקה אברבוך
מנהלת ערוץ פועלים בטלפון – בנק הפועלים
חיפשנו חברה שתעצב לנו את תהליכי המכירה וניהול הלקוחות. מצאנו חברה ששמה לה כחזון את הצלחתנו ומהר מאוד השכלנו להשתמש במוצריה הנוספים כגון בניית טפסים ממוחשבים, בדיקת התכנות משאבים כשרות ללקוחותינו ועוד. אני בטוח ש - Wiservice תמשיך ללוות אותנו עוד שנים רבות
תומר כהן
מנהל שיווק ומכירות – Tomax
שכרנו את שרותיו של אסף לספק פתרונות ללקוחותינו. אפיון מערכות, הגדרת מערך מדדים ומיפוי עומסים הינם מקצת הפתרונות שאסף סיפק. לכול אורך הדרך, אסף ביצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, באופן מקצועי ואיכותי. אסף הפגין ידע נרחב במגוון עולמות תוכן ותרם לנו רבות להצלחת הפרויקט לשביעות רצון הלקוח. אין לנו ספק כי אסף ימשיך לתרום לנו גם בעתיד.
סיגל גרבר
מנכ"ל משותף
לאחר המיפוי הראשוני שביצע אצלנו אסף במוקד המכירות הבנו שיש לו הרבה לתרום לנו. אסף ליווה אותנו בנושאים רבים כמו בנייה והטמעה של מודל התמריצים, שיפור הדוחות והוספת מדדים חדשים, ליווי מנהלת המחלקה, תכנון יעדים ועוד. בנוסף, הניסיון של אסף אפשר לי להתייעץ עמו בנושאים רבים נוספים. אין לי ספק שעבודתו של אסף תרמה ותתרום להצלחת הפעילות.
לירון מור
סמנכ"ל שיווק ומכירות
לאחר שביצענו שינוי מבנה ארגוני, חיפשנו מומחה לגיבוש מערך מדידה חדש. הניסיון של אסף הוכיח עצמו מהר מאוד. אסף ביצע מיפוי מקיף של פעילות האגף ויישם את הממצאים באפיון מדדים קריטיים להצלחה ולהטמעת תהליכי בקרה חדשים. הפעילות של אסף תרמה לנו רבות בשיפור יכולות הבקרה וקבלת ההחלטות. אין לי ספק שנשתמש בשרותיו של אסף גם בעתיד.
לירון דולב
מנהלת מטה אגף מכירות שטראוס מים
אסף ביצע עבורנו תהליך של מיפוי והמלצות לשיפור הזמינות במערך השרות שלנו. לאורך כל הדרך, עבודתו של אסף הייתה מקצועית, מקיפה ואיכותית. אסף הביא אתו ניסיון וידע עשיר בעולמות התוכן דבר שאפשר לנו להתחיל ליישם את המלצותיו באופן מידי. אין לי ספק שנעבוד עם אסף גם בעתיד.
רן זייף
מנהל מדור תפעול ותהליכי שרות, כ.א.ל
ביקשנו את עזרתו של אסף לגבש המלצות לביצוע התאמות במודל התגמול של אחת מיחידות השרות שלנו בכביש 6. בדומה למפגשים הקודמים שלנו עם אסף, גם הפעם קיבלנו מענה מקצועי ומהיר. אסף ידע לפרוס את כל האפשרויות העומדות בפנינו ולהציג המלצותיו בהתאם המיושמות בימים אלה. אין לי ספק שנמשיך לשתף פעולה גם בעתיד
אילן פרנקו
מנהל הפעלה ראשי, דרך ארץ - כביש 6
אגף השיווק ב"מכבי שרותי בריאות" מנהל מגוון רב של פעילויות וערוצים. כמות המדדים, הדוחות והנתונים היא גדולה וחיפשנו דרך הסתכלות יעילה יותר, ברורה וניהולית לשיפור יכולת המדידה והבקרה. התקשרנו עם חברת Wiservice, בהובלתו של אסף, שביצעה עבורנו את תהליך המיפוי והאפיון. הניסיון והמקצוענות של Wiservice באה לביטוי בהבנת הצרכים, יכולת התאמת הפתרונות הנדרשים להצלחה ומהירות תגובה גבוהה. חברת Wiservice ניהלה את התהליך באופן מקצועי ביותר משלב הכרת הפעילויות בשטח ועד ההתנהלות מול דרגים בכירים בארגון. בעזרת הפתרונות שקיבלנו, נשפר את תהליך הפקת הנתונים, נשפר את מהירות התגובה למול הדרישות ואת יכולת הסקת המסקנות. אין לי ספק ש Wiservice סיפקה לנו מענה מקצועי ומהיר בפרויקט.
טוני כהן
מנהלת שיווק ארצי – "מכבי שרותי בריאות"
עם כניסתי לתפקיד, זיהיתי צורך במספר התאמות נדרשות ביחידת השרות שלנו ללקוחותינו בחו"ל. הכרות מוקדמת שלי עם אסף יצרה שיתוף פעולה פורה אשר הניבה תוצאות מרשימות במהירות. בתום תהליך ראשוני קצר למידי בו ניתח אסף את התהליכים השונים בתחומי השירות ושימור הלקוחות, שיפרנו את יכולת המדידה והבקרה שלנו, ביצענו התאמות בתהליכי העבודה ושיפרנו משמעותית את הביצועים. יכולתו הגבוהה של אסף לרדת לפרטים וניסיונו העשיר בתהליכי שרות ובקרה, אפשרו לו לתת מענה מלא למגוון הפערים שהטרידו אותי. אין לי ספק שנמשיך לעבוד יחדיו גם בעתיד
רפי מגן
מנכ"ל Kendago
פנינו לאסף מ- Wiservice על מנת לעזור לנו להגדיל את התפוקות ולשפר תהליכים במחלקה העסקית שלנו באלדן. בפרק זמן קצר ובמקצועיות ללא פשרות, אסף ביצע תהליך אבחון מקיף והציג לנו המלצות אפקטיביות לשיפור תהליכי העבודה, המבנה הארגוני, תמריצים וניתוח עיסוקים. בימים אלו אנחנו נמצאים בשלב יישום ההמלצות וכבר מרגישים את השינוי בביצועי המחלקה. אין לי ספק שנמשיך לעבוד עם אסף גם בעתיד
אסף שטרנברג
מנהל אגף שיווק ופרסום - "אלדן תחבורה בע"מ"
"ביקשנו לבחון כדאיות להקמת יחידת קשרי לקוחות בארגון. כתוצאה מהעבודה המקיפה והמקצועית שהציג אסף, הממצאים וההמלצות החלטנו ליישם את הפעילות. היה לנו אך טבעי שנמשיך לשתף פעולה עם Wiservice גם בשלב האפיון וההקמה, ואכן זכינו לליווי מקצועי, איכותי ושרותי לאורך כל הדרך. אין לי ספק שנמשיך לשתף פעולה עם Wiservice גם בעתיד".
שירה אהרונסון
סמנכ"לית שיווק , "מטב" – עמותה לשרותי טיפול ורווחה ע"ר
"שכרנו את שרותיו של אסף לבצע עבודת או"ש באשפוז יום במחלקת השיקום, במטרה להעלות את כמות המטופלים היומית. אסף ביצע עבודה מקיפה ויסודית לבחינת תהליכי העבודה, שיטות שיבוץ וזימון, ניתוח עיסוקים ותקינה. ההמלצות שקיבלנו מאסף מקצועיות וממוקדות, דבר שאפשר לנו להתחיל ליישם באופן מידי. אין לי ספק שנצליח כעת יחדיו להשיג את היעדים שהגדרנו ולהמשיך לעבוד עם אסף גם בעתיד".
פרופ' ישראל דודקביץ
מנהל מחלקת שיקום במרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי
"אסף ביצע אצלנו עבודת או"ש במחלקת הנהלת החשבונות, במטרה להעלות את התפוקות ולשפר את היעילות המחלקתית. במסגרת הפעילות, אסף ניטר וניתח בהצלחה את תהליכי העבודה, שגרות הניהול, המבנה הארגוני ותהליכי המדידה, הבקרה והדיווח. אסף ביצע עבודה מקצוענית, מהירה ובהתאם גם ההמלצות שקיבלנו. אנחנו נמצאים בעיצומו של שלב יישום ההמלצות ובמקביל מרחיבים את הפעילות למחלקות נוספות".
אופיר קניאס, סמנכ"ל כספים
יחדיו, שילוח בינלאומי ועמילות מכס

אבחון ראשוני ללא עלות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם