לקוחותינו

"שכרנו את שרותיו של אסף לביצוע תהליך אבחון במטרה לחזק את מערך השרות שלנו. אסף מביא איתו ידע וניסיון במגוון רחב של נושאים - תהליכי עבודה, מתודולוגיות ניהול, מדידה ובקרה, תמריצים, ניהול מיקור חוץ, מבנה ארגוני ועוד הרבה. ביסודיות ובמקצועיות, תוך פרק זמן קצר, אסף ניטר ומיפה את רוב פעילות המערך וגיבש המלצות קונקרטיות ליישום. בימים אלו אנו מתחילים ליישם את ההמלצות בשיתוף פעולה עם אסף. אין לי ספק שנמשיך להיעזר בשרותיו של אסף גם בעתיד"
צביקה ביידא
סמנכ"ל לקוחות ושרות
"אסף מלווה אותנו במחוז מזה מספר חודשים בפרויקט לשיפור חווית המטופל. מעבר לאיסוף וניתוח הנתונים שאסף מבצע בפרויקט, אסף שותף לתהליכי החשיבה בפרויקט ומביא איתו ניסיון עשיר מפרויקטים אחרים שביצע. מהירות התגובה ואיכות העבודה של אסף מסייעות לנו לקדם את הפרויקט, לשיפור חווית המטופלים. בטוחה שנמשיך לעבוד יחד בפרויקטים נוספים ."
סמדר בראון
מנהלת חווית מטופל, מכבי שרותי בריאות מחוז מרכז
"במסגרת משבר הקורונה, הקמנו מערך שרות ייעודי לחברי הקופה שנדבקו בנגיף במטרה לתת מענה מקצועי ואיכותי לכל אורך תקופת המחלה עד אשר הבריאו לחלוטין. נעזרנו בשרותיו המקצועיים של אסף לפיתוח תהליכי המדידה והבקרה אודות הפעילות. בלו"ז צפופים מאוד, אסף למד את הפעילות והעמיד לרשותנו מערך מדידה ודיווח המקיף את כל תהליכי העבודה מקצה לקצה. מהירות התגובה של אסף, איכות התוצרים, הירידה לפרטים והליווי לו אנו זוכים כל יום, משפר לנו באופן משמעותי את יכולת קבלת ההחלטות במחלקה וביצוע התאמות נדרשות בזמן אמת. אין לי ספק שנמשיך לעבוד עם אסף גם בפרויקטים נוספים במחלקה."
לירון לוי
מנהלת מחלקת מוקדים – "מכבי שרותי בריאות"
"לאורך כל תקופת המו"מ עם הוועדים בארקיע לחתימה על מתווה חזרה לפעילות של החברה ממשבר הקורונה, ליווה אותנו אסף בביצוע סימולציות שכר מורכבות ובניית מודלים שונים של עלויות במטרה לחתור להסכם הטוב ביותר לכל הצדדים. אסף ליווה אותנו באין ספור פגישות פנימיות ופגישות מול הוועדים והנהלת ההסתדרות, גיבוש המלצות וחלופות וזמינות מלאה מסביב לשעון, גם בסופ"ש. אין לי ספק שתרומתו של אסף להסכם גדולה מאוד."
עוז ברלוביץ
מנכ"ל "ארקיע אינטנשיונל" - שרותי תעופה בע"מ
"פניתי לאסף בעקבות המלצה חמה שקיבלתי מחבר באוניברסיטה. נעזרתי בשרותיו לביצוע אנליזות מורכבות על מסדי נתונים גדולים לטובת מחקר שאנו מבצעים בימים אלו. שמחתי לפגוש איש מקצוע מעולה, נחמד וסבלני. כאשר התלבטתי, הרגשתי בנוח להתייעץ עמו על השלכות של ביצוע עיבוד הנתונים בצורה זו או אחרת. קיבלתי (במהירות רבה!) תוצרים באיכות גבוהה מאוד בהתאם לצרכי המחקר.
אין לי ספק שנמשיך לעבוד עם אסף גם בעתיד."
ד"ר אודיה כהן
ראש התואר השני ברפואת חירום, בית הספר לבריאות הציבור "אוניברסיטת בן גוריון בנגב"
"נעזרנו בשרותיו של אסף בכדי למפות, לתקף ולמסד את כל תהליכי העבודה שלנו במוקד. התוצרים של אסף היו באיכות גבוהה מאוד ובפרק זמן קצר.
אין לי ספק שנמשיך לעבוד עם אסף גם בעתיד."
איילת ביטון
משנה למנכ"ל חברת "שרן"
"נעזרנו בשרותיו של אסף ליישום מודלי התגמול שלנו בחברה. הזדקקנו לפתרון איכותי בלוחות זמנים קצרים מאוד. אסף ניהל את הפעילות באופן מקצועי, מהיר ויצירתי, למול האתגרים שעלו בדרך. אין לי ספק שנמשיך לעבוד עם אסף גם בעתיד."
הילה בועז
אחראית מש"א ותקשורת פנים ארגונית, Nespresso ישראל
"נעזרתי בשרותיו של אסף לביצוע בחינת כדאיות וניתוח נתונים מעמיק בשילוב עם תכנון תקינה ותהליכי התייעלות לאחד מלקוחותינו. רמת המקצועיות של אסף באה לידי ביטוי לאורך כל הפרויקט, הן בניתוח הנתונים ובעיקר באיכות ההמלצות. בנוסף, מהירות התגובה וההתמודדות עם מידע עצום בזמן כ"כ קצר הייתה נפלאה. נהניתי לעבוד עם אסף ואין לי ספק שנמשיך לשתף פעולה גם בעתיד". אין לי ספק שאסף ימשיך ללוות אותנו גם בהמשך."
חולי רז
מנכ"ל חולי רז יועצים בע"מ
אסף מלווה אותנו בשנים האחרונות במגוון פרויקטים בתחום תכנון המשאבים. עם גידול הפעילות שלנו בערוצי השרות הדיגיטליים, אסף עזר לנו לגבש אסטרטגיית תכנון משאבים לאיזון אופטימלי בין שרות מצוין ליעילות המשאבים. הניסיון והידע של אסף תרמו לנו רבות הן בתהליכי העבודה, הן בתהליכי המדידה והן בכלים פרקטיים לתכנון וחיזוי אופטימלי. לאורך כל הדרך אסף הפגין בקיאות רבה, מקצועיות וניסיון בעולם התוכן ותמיד היה לנו זמין. אין לי ספק שאסף ימשיך ללוות אותנו גם בהמשך.
לירון דולב
סמנכ"לית שרות לקוחות, שטראוס מים
Wiservice מלווה אותנו בשנים האחרונות במגוון רב של פעילויות ביניהן תכנון התקינה, תגמולים, מדידה ובקרה וניהול המשמרת. הליווי מתבצע תמיד במקצועיות גבוהה, ברצון עז להצליח ועל הצד הטוב ביותר שניתן. לאורך כל התקופה קיבלנו מאסף שרות אישי ובזמן תגובה מהיר לשינויים ולדרישות שלנו בארגון. אין לי ספק בתרומה של Wiservice להעלאת רמת השרות ללקוחותינו ואין לי ספק שנמשיך לעבוד יחדיו להצלחה.
טל הראל
מנהלת שרות צרכנים – קוקה קולה
אסף מלווה אותנו כבר למעלה משנה בבנייה והטמעה של מערכי דוחות, ביצוע ניתוחים אנליטיים, ליווי מערך מנהלי המשמרת לשיפור הזמינות, ליווי מנהלות הצוותים להשאת ביצועים ועוד. באמצעות הכלים שבנה והטמיע אסף, הנתונים נגישים יותר, ממוקדים יותר ומאפשרים הסקת מסקנות מהירה ואיכותית. אסף חותר תמיד למצוינות, איכות ללא פשרות וכל זאת באדיבות רבה. היתרון הגדול בעבודה עם אסף נמצא ביכולת חשיבה מחוץ לקופסא ולא דרך עיניי הארגון , כך עולים הפתרונות היעילים ביותר.
יניב וצלר
מנהל מערך מוקדי שרות ומכירה – רשת בתי מלון ישרוטל
מזה 3 שנים ש- Wiservice בהובלתו של אסף מלווים אותנו בהצלחה במגוון פתרונות לשיפור הביצועים במוקד המכירות והשרות של "ארקיע". תכנון יעדים ובקרת ביצועים, מודלי תגמול לבעלי התפקידים השונים, ליווי מנהלים, תכנון כוח-אדם, ליווי אנליטי וניהולי לקבלת החלטות אסטרטגיות ועוד. הליווי המקצועי והמענה האיכותי באים לידי ביטוי ברמת שרות גבוהה יותר, חסכון במשאבים, שיפור תהליכים וכמובן גידול משמעותי במכירות. עם תוצאות אי אפשר להתווכח, לכן ברור לי ששיתוף הפעולה שלנו עם Wiservice ימשיך גם בשנים הבאות
עוז ברלוביץ
מנכ"ל "ארקיע אינטנשיונל" - שרותי תעופה בע"מ
אסף ליווה אותנו במהלך פרויקט ההקמה של מרכז שירות הלקוחות 2700*. אסף עסק בהבניה מחדש והקמת תהליכי בקרה לכל תהליכי העבודה במרכז שירות הלקוחות, אפיון מערך הדיווח והמדידה וליווי אנליסטים בהקמת התחום מול הספקים החדשים ובהתאם להסכמי ההתקשרות המפורטים. אסף הביא עמו ניסיון רב במגוון רחב של עולמות תוכן והיה שותף פעיל בהקמת מרכז שירות הלקוחות הגדול בתחומו בארץ – 2700*. מקצועיותו ואישיותו תרמו רבות להצלחת הפרויקט.
יעל בטש
מנהלת מחלקת מוקדים – שרותי בריאות כללית
פועלים בטלפון" הינו המוקד המרכזי לניהול הקשרים של בנק הפועלים עם לקוחותיו, במגוון של ערוצים ישירים, ומהווה את חוד החנית השרותית והטכנולוגית של הבנק במאמציו להעניק ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר במערכת הבנקאית. ניהול מוקד טלפני דורש התחדשות תמידית, הן בהיבטים שרותיים-ערכיים והן בהיבטים של אימוץ כלים טכנולוגיים מתקדמים, שיעזרו בניהול אפקטיבי של המשאבים. במסגרת החתירה למציאת כלים אלו, יצרנו קשר עם חברת הייעוץ בה עבד אסף לבניית מערכת סימולציה לחיזוי רמות שירות (SLA), שתשמש ככלי לתכנון אסטרטגי של משאבים. בתום הפרויקט, אותו ניהל אסף, קיבלנו כלי מתוחכם אך פשוט להפעלה, ובעל רמת דיוק גבוהה, שאפשר לנו הן שימוש ככלי עזר לתכנון אסטרטגי, כפי שהוגדר ביעד הפרויקט והן שימוש באופן שוטף בהיבטי תכנון השיבוץ וניהול המשמרת בזמן אמת, דבר שהיווה ערך מוסף אמיתי. אסף הפגין רמת ידע גבוהה, מחויבות וחתירה להשגת תוצרים ברמה הגבוהה ביותר ולשביעות רצוננו המלאה.
מוניקה אברבוך
מנהלת ערוץ פועלים בטלפון – בנק הפועלים
חיפשנו חברה שתעצב לנו את תהליכי המכירה וניהול הלקוחות. מצאנו חברה ששמה לה כחזון את הצלחתנו ומהר מאוד השכלנו להשתמש במוצריה הנוספים כגון בניית טפסים ממוחשבים, בדיקת התכנות משאבים כשרות ללקוחותינו ועוד. אני בטוח ש - Wiservice תמשיך ללוות אותנו עוד שנים רבות
תומר כהן
מנהל שיווק ומכירות – Tomax
שכרנו את שרותיו של אסף לספק פתרונות ללקוחותינו. אפיון מערכות, הגדרת מערך מדדים ומיפוי עומסים הינם מקצת הפתרונות שאסף סיפק. לכול אורך הדרך, אסף ביצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, באופן מקצועי ואיכותי. אסף הפגין ידע נרחב במגוון עולמות תוכן ותרם לנו רבות להצלחת הפרויקט לשביעות רצון הלקוח. אין לנו ספק כי אסף ימשיך לתרום לנו גם בעתיד.
סיגל גרבר
מנכ"ל משותף
לאחר המיפוי הראשוני שביצע אצלנו אסף במוקד המכירות הבנו שיש לו הרבה לתרום לנו. אסף ליווה אותנו בנושאים רבים כמו בנייה והטמעה של מודל התמריצים, שיפור הדוחות והוספת מדדים חדשים, ליווי מנהלת המחלקה, תכנון יעדים ועוד. בנוסף, הניסיון של אסף אפשר לי להתייעץ עמו בנושאים רבים נוספים. אין לי ספק שעבודתו של אסף תרמה ותתרום להצלחת הפעילות.
לירון מור
סמנכ"ל שיווק ומכירות
לאחר שביצענו שינוי מבנה ארגוני, חיפשנו מומחה לגיבוש מערך מדידה חדש. הניסיון של אסף הוכיח עצמו מהר מאוד. אסף ביצע מיפוי מקיף של פעילות האגף ויישם את הממצאים באפיון מדדים קריטיים להצלחה ולהטמעת תהליכי בקרה חדשים. הפעילות של אסף תרמה לנו רבות בשיפור יכולות הבקרה וקבלת ההחלטות. אין לי ספק שנשתמש בשרותיו של אסף גם בעתיד.
לירון דולב
מנהלת מטה אגף מכירות שטראוס מים
אסף ביצע עבורנו תהליך של מיפוי והמלצות לשיפור הזמינות במערך השרות שלנו. לאורך כל הדרך, עבודתו של אסף הייתה מקצועית, מקיפה ואיכותית. אסף הביא אתו ניסיון וידע עשיר בעולמות התוכן דבר שאפשר לנו להתחיל ליישם את המלצותיו באופן מידי. אין לי ספק שנעבוד עם אסף גם בעתיד.
רן זייף
מנהל מדור תפעול ותהליכי שרות, כ.א.ל
ביקשנו את עזרתו של אסף לגבש המלצות לביצוע התאמות במודל התגמול של אחת מיחידות השרות שלנו בכביש 6. בדומה למפגשים הקודמים שלנו עם אסף, גם הפעם קיבלנו מענה מקצועי ומהיר. אסף ידע לפרוס את כל האפשרויות העומדות בפנינו ולהציג המלצותיו בהתאם המיושמות בימים אלה. אין לי ספק שנמשיך לשתף פעולה גם בעתיד
אילן פרנקו
מנהל הפעלה ראשי, דרך ארץ - כביש 6
אגף השיווק ב"מכבי שרותי בריאות" מנהל מגוון רב של פעילויות וערוצים. כמות המדדים, הדוחות והנתונים היא גדולה וחיפשנו דרך הסתכלות יעילה יותר, ברורה וניהולית לשיפור יכולת המדידה והבקרה. התקשרנו עם חברת Wiservice, בהובלתו של אסף, שביצעה עבורנו את תהליך המיפוי והאפיון. הניסיון והמקצוענות של Wiservice באה לביטוי בהבנת הצרכים, יכולת התאמת הפתרונות הנדרשים להצלחה ומהירות תגובה גבוהה. חברת Wiservice ניהלה את התהליך באופן מקצועי ביותר משלב הכרת הפעילויות בשטח ועד ההתנהלות מול דרגים בכירים בארגון. בעזרת הפתרונות שקיבלנו, נשפר את תהליך הפקת הנתונים, נשפר את מהירות התגובה למול הדרישות ואת יכולת הסקת המסקנות. אין לי ספק ש Wiservice סיפקה לנו מענה מקצועי ומהיר בפרויקט.
טוני כהן
מנהלת שיווק ארצי – "מכבי שרותי בריאות"
עם כניסתי לתפקיד, זיהיתי צורך במספר התאמות נדרשות ביחידת השרות שלנו ללקוחותינו בחו"ל. הכרות מוקדמת שלי עם אסף יצרה שיתוף פעולה פורה אשר הניבה תוצאות מרשימות במהירות. בתום תהליך ראשוני קצר למידי בו ניתח אסף את התהליכים השונים בתחומי השירות ושימור הלקוחות, שיפרנו את יכולת המדידה והבקרה שלנו, ביצענו התאמות בתהליכי העבודה ושיפרנו משמעותית את הביצועים. יכולתו הגבוהה של אסף לרדת לפרטים וניסיונו העשיר בתהליכי שרות ובקרה, אפשרו לו לתת מענה מלא למגוון הפערים שהטרידו אותי. אין לי ספק שנמשיך לעבוד יחדיו גם בעתיד
רפי מגן
מנכ"ל Kendago
פנינו לאסף מ- Wiservice על מנת לעזור לנו להגדיל את התפוקות ולשפר תהליכים במחלקה העסקית שלנו באלדן. בפרק זמן קצר ובמקצועיות ללא פשרות, אסף ביצע תהליך אבחון מקיף והציג לנו המלצות אפקטיביות לשיפור תהליכי העבודה, המבנה הארגוני, תמריצים וניתוח עיסוקים. בימים אלו אנחנו נמצאים בשלב יישום ההמלצות וכבר מרגישים את השינוי בביצועי המחלקה. אין לי ספק שנמשיך לעבוד עם אסף גם בעתיד
אסף שטרנברג
מנהל אגף שיווק ופרסום - "אלדן תחבורה בע"מ"
"ביקשנו לבחון כדאיות להקמת יחידת קשרי לקוחות בארגון. כתוצאה מהעבודה המקיפה והמקצועית שהציג אסף, הממצאים וההמלצות החלטנו ליישם את הפעילות. היה לנו אך טבעי שנמשיך לשתף פעולה עם Wiservice גם בשלב האפיון וההקמה, ואכן זכינו לליווי מקצועי, איכותי ושרותי לאורך כל הדרך. אין לי ספק שנמשיך לשתף פעולה עם Wiservice גם בעתיד".
שירה אהרונסון
סמנכ"לית שיווק , "מטב" – עמותה לשרותי טיפול ורווחה ע"ר
"שכרנו את שרותיו של אסף לבצע עבודת או"ש באשפוז יום במחלקת השיקום, במטרה להעלות את כמות המטופלים היומית. אסף ביצע עבודה מקיפה ויסודית לבחינת תהליכי העבודה, שיטות שיבוץ וזימון, ניתוח עיסוקים ותקינה. ההמלצות שקיבלנו מאסף מקצועיות וממוקדות, דבר שאפשר לנו להתחיל ליישם באופן מידי. אין לי ספק שנצליח כעת יחדיו להשיג את היעדים שהגדרנו ולהמשיך לעבוד עם אסף גם בעתיד".
פרופ' ישראל דודקביץ
מנהל מחלקת שיקום במרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי
"אסף ביצע אצלנו עבודת או"ש במחלקת הנהלת החשבונות, במטרה להעלות את התפוקות ולשפר את היעילות המחלקתית. במסגרת הפעילות, אסף ניטר וניתח בהצלחה את תהליכי העבודה, שגרות הניהול, המבנה הארגוני ותהליכי המדידה, הבקרה והדיווח. אסף ביצע עבודה מקצוענית, מהירה ובהתאם גם ההמלצות שקיבלנו. אנחנו נמצאים בעיצומו של שלב יישום ההמלצות ובמקביל מרחיבים את הפעילות למחלקות נוספות".
אופיר קניאס, סמנכ"ל כספים
יחדיו, שילוח בינלאומי ועמילות מכס

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם